میز کانتر تاجدار

میز کانتر تاجدار pvc

فوم برد

فوم برد

پوستر اسنپ

پوستر اسنپ

پاپ آپ

پاپ آپ

ال بنر

ال بنر

رول آپ

استند رول آپ

استند پوستر

استند پوستر

استند ایکس

استند ایکس

استد کاتالوگ

استد کاتالوگ

میز کانتر

میز کانتر

طراحی و چاپ استند و بنر

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردی استند است. استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها، داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرگتها کاملاً قابل مشاهده هستند. متاسفانه بسیاری از مشتریان گرامی از تنوع قابل دسترسی این استندها مطلع نبوده و به فراخور نیاز خود سفارش طراحی و ساخت نمی دهند.

ناربن گرافیک طراحی منحصر به فرد و دلخواه شما را بر روی طیف وسیع و متنوعی از انواع استند نمایشگاهی ، رول آپ، استند پوستر، کانتر نمایشگاهی و کاتالوگ استند ارائه می دهد.

پایه استند ایکس: نوع ساده و اغلب مشاهده شده استند تبلیغاتی که به صورت ایستاده با پایه های ضربدری (ایکس) و یا انواع قابل ارئه است.

استند پوستر: این نوع استند نیز جهت تبلیغات و نصب پوسترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی در سه مدل قابل ارائه می باشد.

استند رول آپ: نوعی استند تبلیغاتی که از غلافی رولی شکل بیرون می آید.

کاتالوگ استند: از این نوع استند همانطر که از نامش پیدا است جهت قرار دادن وچیدن اقلامی نظیر کاتالوگ، بروشور و مجلات استفاده می گردد.

قاب فنری: وسیله ای برای نمایش هر چه زیباتر پوستر روی دیوار می باشد، که از لوله های آلومینیومی و گوشه پلاستیکی تشکیل شده است.

پوستر اسنپ: یکی دیگر از سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی می باشد که به منظور قرار دادن پوستر و ایستای بهتر آنو استفاده می شود. جنس آن از آلومینیوم می باشد که پوستر بعد از چاپ پلات و لمینت شدن به صورت شیرازه از بالا و پایین در فریم آن قرار می گیرد.

کانتر: یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی و فروش که جهت استفاده در نمایشگاهها، غرفه ها، لابی ها و … مورد مصرف قرار می گیرد، میز کانتر می باشد. میز کانتر تاجدار و میز کانتر ساعتی دو نوع از میزهای کانتر موجود در بازار می باشد.

استند پاپ آپ: یکی دیگر از سازه های پرتابل نمایشگاهی که امروزه مورد توجه و استفاده پرپا کنندگان غرفه‌های نمایشگاهی، سمینارها و برگذار کنندگان کنفرانسهای خبری و ورزشی قرار گرفته است استند پاپ آپ می باشد.
پاپ آپ تبلیغاتی به دلیل ظاهر زیبا و سبک بودن خود را در بین سازه های دیگر نمایشگاهی متمایز نموده است. برپایی این سازه در کمترین زمان و به آسانی انجام می شود.
یکی دیگر از مزایای این سازه پرتابل نمایشگاهی امکان چاپ مجدد و نصب روی آن می‌باشد.

برخی از نمونه طراحی استند و بنر

طراحی استند شرکت پیشگام

طراحی استند شرکت پیشگام

طراحی استند شرکت بوژان نوین

طراحی استند شرکت بوژان نوین

طراحی استند فروشگاه TTA

طراحی استند فروشگاه TTA

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 32 میانگین: 4.5]