استند ایکس متغیر فلزی ۹۰×۲۰۰ درجه ۱

پایه استند ایکس ۹۰×۲۰۰ متغیر فلزی سفید درجه ۱

نوع ساده و اغلب مشاهده شده استند تبلیغاتی که به صورت ایستاده با پایه های ضربدری (ایکس) و یا انواع قابل ارئه است.

0
تومان
0
تومان
0
تومان
استند ایکس 200x90

استند ایکس متغیر فلزی ۹۰×۲۰۰ درجه ۲

پایه استند ایکس ۹۰×۲۰۰ متغیر فلزی سفید درجه ۲

نوع ساده و اغلب مشاهده شده استند تبلیغاتی که به صورت ایستاده با پایه های ضربدری (ایکس) و یا انواع قابل ارئه است.

0
تومان
0
تومان
0
تومان
استند ایکس 200x90

استند ایکس ثابت فلزی ۹۰×۲۰۰ درجه ۲

پایه استند ایکس ۹۰×۲۰۰ ثابت فلزی سفید درجه ۲

نوع ساده و اغلب مشاهده شده استند تبلیغاتی که به صورت ایستاده با پایه های ضربدری (ایکس) و یا انواع قابل ارئه است.

0
تومان
0
تومان
0
تومان
استند ایکس 200x90

استند ایکس ۲۰۰*۹۰

استند ایکس، وسیله ای است، سبک که برای به نمایش در آوردن طرح های گرافیکی و بنر ها از آن استفاده می شود.این وسیله از متداول ترین سازه های نمایشگاهی می باشد. از مهم ترین ویژگی ها و مزایای پایه استند ایکس  می‌توان به سبک بودن، نصب آسان ، راحتی تعویض و قابل حمل بودن آن ها اشاره کرد.

استند ایکس چیست؟

استند ایکس، وسیله ای است، سبک که برای به نمایش در آوردن طرح های گرافیکی و بنر ها از آن استفاده می شود.این وسیله از متداول ترین سازه های نمایشگاهی می باشد. از مهم ترین ویژگی ها و مزایای پایه استند ایکس  می‌توان به سبک بودن، نصب آسان ، راحتی تعویض و قابل حمل بودن آن ها اشاره کرد. از استند ایکس  می توان در مراسمات و فضاهای مختلفی استفاده کرد. مثلاً اگر قصد دارید کنفرانس برگزار کنید، از استند ایکس می توانید به عنوان پایه بنرهای خود استفاده نمایید. همچنین از این سازه می توان در همایش ها، رویدادها، فروشگاه ها، نمایشگاه ها و رستوران ها برای به نمایش درآوردن بنر ها و طرح ها استفاده کرد. پرکاربردترین نوع چاپ پایه استند ها ، به شکل لمینت و پلات است.  این چاپ های محبوب با پوششهای متنوع مات و براق به اجرا در می آیند. نکته دیگری که در زمینه استند ها وجود دارد، جنس آن ها می باشد که همگی متریال هستند و در انواع مختلفی تولید می شوند. در ادامه این مطلب سعی می کنیم توضیحات بیشتری درباره انواع استند ها بیان نماییم.

انواع استند ایکس

پایه استند ایکس در انواع مختلفی از نظر جنس و اندازه در بازار وجود دارد. بهترین جنس استند ها، آلومینیوم و پلاستیک می باشد. از نظر اندازه نیز استند ها قابل تغییر هستند. به عنوان نمونه استند ایکس ۲۰۰*۹۰ یکی از رایج ترین نوع استند ها می باشد. استفاده از پایه استند ایکس ۲۰۰در۹۰ از آن جایی که اندازه آن برای طرح و بنر ها بیشتر مناسب می باشد، رایج شده است. همین دلیل نیز باعث شده است استند ۲۰۰در ۹۰ فروش بالایی در میان انواع استند داشته باشد. نکته دیگری که در مورد انواع استند وجود دارد این است که، جنس پلاستیکی استند ها فشرده و جنس آلومینیومی آن ها سبک می باشد. انواع مختلف پایه استند ها نظیر استند ایکس فلزی هم در داخل کشورمان تولید می شوند و هم اجناس با کیفیت آن ها از خارج از کشور وارد می شود. اگر برای مصارف خورد و صرفا کوچک نیز می خواهید از استند ها استفاده نمایید، استند رومیزی که از جنس پلاستیک می باشد و هزینه آن نیز کمتر از سایر استند ایکس ها است، گزینه ای مناسب برای شما محسوب می شود. نقش این ابزار برای بالا بردن میزان فروش بسیار مهم است. قیمت پایه استند ۲ * ۹۰

نقش استند ایکس در تبلیغات

استند ایکس می تواند نقش مهمی در عرصه تبلیغات برای شما ایفا کنند و در افزایش فروش محصولات شما تاثیر داشته باشند. دلایل مختلفی وجود دارد که به اهمیت استند ایکس ها در تبلیغات می پردازد. اولین دلیل مهم استفاده از این ابزار، قابلیت به کارگیری آن ها در نمایشگاه ها می باشد. همچنین از استند ایکس ها می توان  در محیط های داخلی و خارجی مغازه ها استفاده کرد. پاساژ ها نیز برای به نمایش گذاشتن محصولات شان از استند ایکس ها استفاده می کنند. حتی از پایه های استند در اماکن عمومی مثل بیمارستان ها،  داروخانه‌ها، دانشگاه ها و … نیز برای ارائه اطلاعات استفاده می شود. همچنین شرکت ها و برندهای معتبر و مختلف برای معرفی لوگو ها و محصولات خودشان از پایه استند ایکس استفاده می کنند. این پایه ها با وجود آنکه هزینه کمی دارند، بهترین نوع بازدهی تبلیغاتی و اطلاع رسانی را در بر می گیرند. از طرف دیگر این پایه استند ها قابلیت این را دارند که انواع طرح و بنر با اندازه های مختلف بر روی آن ها به نمایش در آیند.

مزایای استفاده از استند ایکس ها و نحوه خرید آن ها

استند ایکس ها در مقایسه با دیگر وسایل تبلیغاتی از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشند که خرید آن ها را گزینه ای مناسب نشان می دهد. اولین مزیت استفاده از پایه استند ایکس ها، نصب سریع و آسان آن ها می باشد. از استند ایکس ها می توان چندین مرتبه استفاده نمود بدون آنکه قرار باشد هزینه ای برای آن ها متقبل شوید. از نظر اقتصادی نیز پایه های استند بسیار مقرون به صرفه هستند و از قیمت پایینی برخوردار می باشند. وزن این ابزار نیز بسیار پایین می باشد و قابلیت حمل و نقل آسان را دارند. پایه استند ایکس ها از نظر طراحی نیز زیبا و مدرن می باشند و سطح وسیعی از تبلیغات و اطلاع رسانی را می توانند پوشش دهند. همچنین در دید مردم استند ایکس ها جذاب تر بوده و راحت تر تبلیغات را به آن ها تحمیل می کنند. بهترین مسیری هم که برای خرید استند ایکس ها وجود دارد مراجعه به فروشگاه های معتبر چاپ و تبلیغات می باشد. فروشگاه ما نیز در زمینه فروش استند ایکس فعالیت می کند و قیمت های موجود در فروشگاه ما در مقایسه با دیگر فروشگاه ها بسیار مناسب تر و ارزان تر می باشد. همچنین محصولات ما از باکیفیت ترین پایه استند ایکس های موجود در کشور می باشند. پس برای خرید پایه استند ۲*۹۰ به صورت آنلاین به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 4.7]