استند پاپ آپ

استند پاپ آپ به استندهایی گفته می شود که افراد دارای برند و مارک ، صاحب کارخانه ، هتل و رستوران ، تالار و بسیاری مراکز دیگری از جمله مراکز  گردشی و تفریحی و هزاران هزار مورد دیگر می توانند با استفاده از این استندهای تبلیغاتی پاپ آپ ، تبلیغات خود را به سمع و بصر مردم برسانند و صاحب سود های کلان شوند.

اجزای استند پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ نمایشگاهی، ساخته شده از یک سازه فلزی تو در تو و یک برگه تبلیغات بسیار بزرگی است که برگه تبلیغات را روی سازه فلزی نصب می کنند تا مورد دید عموم قرار گیرد. شما برای انجام تبلیغات خود با استفاده از استند پاپ آپ، باید به محل مربوط به ساخت این نوع استند‌ها مراجعه کنید و مارک خود را به آن ها اطلاع دهید تا آنان شما را راهنمایی کرده و بهترین استند را برای شما بسازند. آنان با چاپ استند پاپ آپ، شما ر در رسیدن به رویاهایتان یاری می‌کنند.

 

ویژگی های یک استند پاپ آپ خوب چیست ؟

۱ – یک استند پاپ آپ خوب قبل از هر چیز باید بسیار زیبا طراحی شده و چشمگیر باشد ؛ اگر شما با اصرار از طراحان پاپ آپ بخواهید که طرح ها و رنگ های مورد نظر شما را برای معرفی و تبلیغ برند شما روی استند پاپ آپ پیاده کنند ممکن است تبلیغ آن چنان چشمگیر نبوده بلکه بسیار دلخراش و نا موزون  نیز شده باشد و شما برخلاف اینکه سود کنید، به خاطر هزینه در تبلیغ ضرر بسیاری را نیز متحمل شده‌اید .

هر چه استند پاپ آپ شما بزرگ تر و دارای رنگ های خاص و متنوع تر تبلیغات شما گیرا تر و مورد توجه‌تر؛ البته با توجه به مورد بالا ، اگر شما طراحی برندتان را به یک متخصص طراحی پاپ آپ نمایشگاهی بسپارید مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد .

۲ – استند باید از استحکام قابل توجهی برخوردار باشد تا در حین حمل و نقل اجزای آن از هم گسیخته نشده و سالم به مقصد برسد.

۳ – یکی دیگر از ویژگی های خوب استند پاپ آپ، سبک و قابل حمل بودن آن می‌باشد.

این استند ها باید در اندازه ها ی مختلفی تولید شوند تا پاسخ گوی سلایق مختلف نیز باشند، که پاپ آپ این کار را کرده و آن‌ها در دسته‌های استند ۳در۳ پاپ آپ، استند ۳در۴، پاپ آپ، استند ۳در۵ پاپ آپ دسته بندی کرده است.

مزایای استفاده از استند پاپ آپ نمایشگاهی

امروزه علاوه بر تبلیغات اینترنتی و مجازی بسیاری از افراد از استند ها ی پاپ آپ ، برای سود آوری بیشتر در کسب و کارشان بهره می گیرند ، چون ، شاید در فضای مجازی تعداد افرادی که پست تبلیغاتی شما را مشاهده کرده ا ند ، به آن حد مطلوب شما نرسیده باشد ؛ اما اگر شما برند خود را در هر سطح از کشور و شهر به خصوص نمایشگاه ها به وسیله استند پاپ آپ نمایشگاهی به تبلیغ برسانید ، حتی افرادی که از گوشی موبایل استفاده نمی کنند یا اصلا گوشی آن ها اندروید نیست ، نیز می توانند تبلیغات شما را مشاهده کنند ؛ حتی کودکان و افراد سال خورده ای که سواد ندارند ، با دیدن این تبلیغ زیبا و پر از نقش و نگار زیبا جذب آن می شوند و به دنبال کسب اطلاعات درباره آن تبلیغ از دیگر افراد خواهند بود. پس با این روش شما شانس مشاهده تبلیغ خود توسط مردم زیادی را به دست آورده اید ؛ شما نیز سعی کنید از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده و تبلیغات خودرا با روش های به روز به دیگران معرفی کنید تا به فواید و سود بسیاری دست یابید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.8]